26 sierpnia 2013

Znów na szlakuZnów, po przerwie, na szlaku łikendowym, rowerowym. Tym razem, jak widać, od łódeczki do łódeczki, czyli znad Bzury po Wkrę,  12.08 w Sochaczewie, 18.55 z Modlina. A więc jesteśmy w domu: te rzeki przewijają się ciągle na wycieczkach mazowieckich (chyba, że wybierze się człowiek wyjątkowo nie na Łowicz lub Nasielsk). Kolejny raz staram się udowodnić niniejszymi zdjęciami znaną tezę, iż na Mazowszu nic nie ma. W tym wypadku - przez 83 kilometry. Aż po horyzontu kres.


20 komentarzy:

 1. Nie ma, to w Lubuskiem, tylko droga, drzewa, pola, las, droga, drzewa, pola...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A, dawno nie pilam, to i zapomnialm:-(
   Z tonicem lubilam, kiedys:-)

   Usuń
  2. ktoś mógłby powiedzieć "niedawno piłem i zapomniałem".

   Usuń
 2. Cóż, miło jest być znowu na szlaku, oglądać rżyska i obłoki. Podziwiam zapał do drug gruntowych, ja z zasady błogosławię asfalcik.
  Z pierwszymi dwoma zdjęciami coś się chrzani, pojawia się krzyżyk zamiast rączki i nie można powiększyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapał to za dużo powiedziane. gdy mam wybór, wybieram asfalt. krzyżyk już zastąpiła rączka.

   Usuń
  2. Ja niestety też zwykle asfalt albo co innego utwardzonego. Ale rowerkiem i polne dróżki tyż. Tyle, że nie aż tak hardkorowo daleko.

   Usuń
  3. hardkorowo daleko to się wybrał p. Kazimierz Nowak przed wojną - na rowerze przez Afrykę. południkowo. i też bez asfaltu.

   BTW - na mapie udokumentowana jest rezygnacja z drogi leśnej na rzecz asfaltowej rodząca spory zygzak trasy, widoczna nad "w" w słowie "Nowy" (Dwór Mazowiecki). ;-)

   Usuń
  4. Ja też raczej asfalcik, a klimaty ze zdjęć kojarzą mi się z grupowymi wypadami w tereny łąkowe, dawno temu:)

   Usuń
  5. fajna musiała być grupa.

   Usuń
 3. Bardzo fajne zdjęcia. Może to głupie, ale jak widzę takie obłoczki nad ziemią, odruchowo wyciągam aparat i cykam, bo aż szkoda tego nie uwiecznić.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przede wszystkim, nie ma ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. gdyby nie było ludzi, nie byłoby polnych dróg, pól, nic by nie było. tylko same chaszcze i pełno krokodyli.

   Usuń
  2. a ja tam wolę już krokodyle niż osobniki homo _nie koniecznie myślące:)

   Usuń
  3. Przyzwoici ludzie idą do centrum handlowego, coś kupić, dla domu coś zrobić. Po co tak się wałęsać po krzakach, no po co to komu? Ani pożytku z tego nie ma, człowiek się tylko umęczy i traci czas, który mógłby spożytkować na oglądanie losu Mostowiaków, Lubiczów oraz wciągającą lekurę "Życia na gorąco" lub - w lepszych domach - "Gali" i "Vivy".

   Usuń
  4. spoko. rano zdążyłem wpaść na spacer do Galerii Chandlowej, a wieczorem przy blasku TV zagłębiłem się w lekturze "Twojego Imperium".

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...